XXVII Niedziela Zwykła

03.10.2021r.

"Szczęśliwy człowiek, który służy Panu i chodzi Jego drogami. Będziesz spożywał owoc pracy rąk swoich, szczęście osiągniesz i dobrze ci będzie."

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.

Za tydzień w niedzielę 10.10.2021r. będziemy przeżywać w Polsce Dzień Papieski. W tym dniu nabożeństwo różańcowe będziemy ofiarować w intencji dzieci nienarodzonych i świętości życia rodzin i małżeństw. Zbiórka do puszek przed kościołem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W naszym kościele w dni powszednie
o godz. 17.30. Bezpośrednio po różańcu Msza. św. W każdą niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00. Zapraszamy do udziału dzieci. Zachęcamy również do wspólnego odmawiania różańca w domu.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W tygodniu wspominamy w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. s. Faustynę Kowalską,
w czwartek Najświętszą Maryję Pannę Różańcową jest to również I czwartek miesiąca października,
w którym szczególnie modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na cele inwestycyjne w naszej parafii.

Dziękujemy za 5 ofiar indywidualnych oraz przekazanych drogą przelewu internetowego lub tradycyjnie
z ubiegłego tygodnia. Dziękujemy również pewnej osobie za odnowienie świeczników stawianych
przy katafalku w czasie pogrzebów oraz za odnowienie świeczników procesyjnych. Bóg zapłać.

• wtorek i piątek o godz. 19.30 próby orkiestry parafialnej,
  • wtorek o godz. 19.30 i czwartek o godz. 19.00 całościowe próby chóru,
  • środa o godz. 16.30 DSM, na który zapraszamy dziewczynki od klasy 2,
  • czwartek zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami na nabożeństwo różańcowe i Mszę św.
    (będą wręczane i poświęcone różańce),
  • niedziela po Mszy św. o 16.00 – zapraszamy członków Rady Parafialnej.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: październikowy numer „Naszej Wiary”, „Gość Niedzielny”
i „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”. W sklepiku jest do nabycia „Kalendarz Rolników” w cenie 25 zł.

Wszystkim Drogim Parafianom życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia

Poprzednia XXVI Niedziela Zwykła